Zdá se, že používáte zastaralý a nepodporovaný prohlížeč Internet Explorer. Některé části webu proto nebudou fungovat stejně jako v moderních prohlížečích Firefox, Chrome, MS Edge.

Vzdělávání - Sysmex Academy Online

Jedinečný vzdělávací portál Sysmex Academy je nyní dostupný online. Naleznete zde programy našich edukačních seminářů a uživatelských školení, stejně jako širokou škálu online kurzů, které vám usnadní a zefektivní každodenní práci v laboratoři.

Uvědomujeme si, že platforma pro výuku musí být snadno použitelná. Navzdory velkému množství informací jsme tuto platformu zjednodušili pro ovládání a přizpůsobili vaší specializaci a potřebám.

Jelikož je online, můžete k Sysmex Academy přistupovat kdykoliv a kdekoliv chcete.

EDUKAČNÍ SEMINÁŘE

Sysmex už dlouhou dobu spolupracuje s předními odborníky v Česku i na Slovensku. Pravidelně organizujeme edukační semináře zaměřené na témata z hematologie, morfologie, hemostázy, analýzy tělních tekutin, analýzy moči a dalších oborů. Přednáší na nich přední odborníci z řad kliniků i z řad laboratorních pracovníků. Semináře pořádáme především v krajských městech ČR, aktuální program naleznete na Sysmex Academy Online.

EDUKAČNÍ CENTRA SYSMEX V PRAZE A V BRNĚ

Naše edukační centra nabízí možnost si prakticky vyzkoušet naše nejmodernější analyzátory s reálnými vzorky za přítomnosti našich aplikačních specialistů. Můžeme Vám tak předvést to nejlepší z našich technologií.
Uživatelská školení, která v edukačních centrech pořádáme, Vám pomohou získat či zdokonalit teoretické i praktické dovednosti pro práci s našimi analyzátory. U nás se v klidu a bez vyrušování laboratorním provozem naučíte obsluhu analyzátorů, principy jejich měření i interpretaci výsledků. Základní uživatelská školení Vám pomohou rychleji implementovat nový analytický systém do rutinního provozu, pokročilá školení se zaměřují na interpretaci méně častých nálezů a problematických vzorků.
Edukační centrum v Brně se skládá z několika seminárních místností, relaxační zóny a výukové laboratoře vybavené nejmodernějšími analyzátory pro rutinní provoz. Naleznete jej na adrese Elgartova 683/4, 614 00 Brno-Husovice.
Edukační centrum v Praze je výukovou laboratoří s nejmodernějšími analyzátory a seminární místností. Nachází se v budově Vyšehrad Garden, Na Pankráci 322/26, 140 00 Praha 4.
Aktuální program naleznete na Sysmex Academy Online.

CENÍK VZDĚLÁVACÍCH AKCÍ

Školení uživatelů
Účast na uživatelských školeních pořádaných v Edukačním centru Sysmex v Brně a v Praze je do půl roku od instalace přístroje na pracovišti zdarma, po půl roce od instalace je účast na každém školení zpoplatněna částkou 700 Kč včetně DPH. Poplatek se platí v hotovosti na místě v den konání školení. Každý účastník obdrží certifikát o účasti a daňový doklad (EET účtenku).

Edukační semináře
Účastnický poplatek na edukačním semináři pořádaném mimo Edukační centrum Sysmex je 450 Kč včetně DPH a hradí se v hotovosti na místě v den konání akce. Platba předem převodem na účet není možná. Všichni účastníci obdrží certifikát o účasti a daňový doklad (EET účtenku).

Těšíme se na brzké setkání s Vámi na některé z našich edukačních akcí. V případě jakýchkoli dotazů nás prosím kontaktujte na contact.cz@sysmex-academy.com.

Vzdělávání

© 2012–2020    Všechna práva vyhrazena společností Sysmex CZ s.r.o.    |    Vytvořilo studio Dave Design